Čo sme si to urobili?

Autor: Tatiana Janitorová | 13.4.2015 o 14:22 | Karma článku: 4,43 | Prečítané:  774x

SPOLOČNOSŤ. To, že si ako ľudia klameme netreba nikomu dokazovať. Avšak to, že žijeme v klamstve si máloktorý smrteľník uvedomuje. Výrok o tom že človek je najinteligentnejší druh planéty, prestáva byť pravdivý.

V našej spoločnosti sa začali objavovať konšpiračné teórie a veľa dokumentárnych filmov, ktoré odhaľujú pravdu a názor na to čo sa deje s ľudstvom a našou planétou. Niektorí ľudia sa čoraz viac začínajú uvedomovať a objavujú pravdu, čo sa v skutočnosti s nami deje, objavujú fakty o tom akou skazenou spoločnosťou sme sa stali, a čo všetko nám hrozí, ak sa to nepokúsime zmeniť. 

Jedným z takýchto ľudí je aj muž menom Spencer Cathart, ktorý pred nedávnom vypustil na internet krátky dokument, ktorý sa dostal medzi milióny ľudí a teší sa veľkému množstvo zhliadnutí a zdieľaní. Jeho video má veľkú výpovednú hodnotu o tom, aké je ľudstvo egoistické, ako ničí prírodu, zabíja zvieratá. Autor tiež kritizuje systém a korupciu vo svete, že svet je ovládaný elitou a my sme iba otroci v ich rukách. 

Toto video odporúčam pozrieť každému a predovšetkým odporúčam aby si každý jedinec našej spoločnosti niečo z tohto videa vzal, a tým sa pokúsil lepšie hospodáriť so svojim životom aj s vecami, zvieratami, prostredím okolo neho. Zmenou samého seba sa nám môže spoločne podariť zmeniť našu planétu a spoločnosť v ktorej žijeme. Na konci videa je skvelý výrok, ktorý si dovolím citovať: "Life is not a movie. The script isn’t already written. We are the writers." preklad: "Život nie je film. Scenár nie je napísaný. My sme spisovatelia." - Snažme sa písať lepšie ako doposiaľ.

Čas je drahá veličina. Prečo potom väčšina z nás čaká na správnu chvíľu, správny čas zlepšiť  situáciu a život ktorým žije ? Čakáme na vlastné šťastie na zmenu  pri tom strojcami vlastného šťastia sme iba my sami. Je naozaj také ť ažké  uvedomiť si skutočnosť, že  najlepší spôsob ako zmeniť svoju budúcnosť, je vytvoriť si ju. Sme generáciou, ktorá pre vlastné šťastie a zmenu, musí bojovať. Vzdať sa na ceste za vlastným šťastím, znamená v mnohých prípadoch psychický zomrieť a tým začať žiť život akým žiť nechceme, stať sa otrokom spoločnosti, ktorá sa nevzdala a žije život slobodný, podľa seba.  Neoberajte sa o vlastný čas čakaním a pasivitou pre  lepší život. Nežite v klamstve, nežite vo viere pre lepšie zajtrajšky. Zmente seba a vaše zmýšľanie a tým zmeníte aj váš život, hneď v tej chvíli. 

Ďakujem čitateľom. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Povedať, že Fico III a Mečiar III už sú jedna k jednej, sa ešte nedá, ale synchronizovaná akcia proti Kiskovi je porovnateľná iba a len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?