Čo sme si to urobili?

Autor: Tatiana Janitorová | 13.4.2015 o 14:22 | Karma článku: 4,43 | Prečítané:  769x

SPOLOČNOSŤ. To, že si ako ľudia klameme netreba nikomu dokazovať. Avšak to, že žijeme v klamstve si máloktorý smrteľník uvedomuje. Výrok o tom že človek je najinteligentnejší druh planéty, prestáva byť pravdivý.

V našej spoločnosti sa začali objavovať konšpiračné teórie a veľa dokumentárnych filmov, ktoré odhaľujú pravdu a názor na to čo sa deje s ľudstvom a našou planétou. Niektorí ľudia sa čoraz viac začínajú uvedomovať a objavujú pravdu, čo sa v skutočnosti s nami deje, objavujú fakty o tom akou skazenou spoločnosťou sme sa stali, a čo všetko nám hrozí, ak sa to nepokúsime zmeniť. 

Jedným z takýchto ľudí je aj muž menom Spencer Cathart, ktorý pred nedávnom vypustil na internet krátky dokument, ktorý sa dostal medzi milióny ľudí a teší sa veľkému množstvo zhliadnutí a zdieľaní. Jeho video má veľkú výpovednú hodnotu o tom, aké je ľudstvo egoistické, ako ničí prírodu, zabíja zvieratá. Autor tiež kritizuje systém a korupciu vo svete, že svet je ovládaný elitou a my sme iba otroci v ich rukách. 

Toto video odporúčam pozrieť každému a predovšetkým odporúčam aby si každý jedinec našej spoločnosti niečo z tohto videa vzal, a tým sa pokúsil lepšie hospodáriť so svojim životom aj s vecami, zvieratami, prostredím okolo neho. Zmenou samého seba sa nám môže spoločne podariť zmeniť našu planétu a spoločnosť v ktorej žijeme. Na konci videa je skvelý výrok, ktorý si dovolím citovať: "Life is not a movie. The script isn’t already written. We are the writers." preklad: "Život nie je film. Scenár nie je napísaný. My sme spisovatelia." - Snažme sa písať lepšie ako doposiaľ.

Čas je drahá veličina. Prečo potom väčšina z nás čaká na správnu chvíľu, správny čas zlepšiť  situáciu a život ktorým žije ? Čakáme na vlastné šťastie na zmenu  pri tom strojcami vlastného šťastia sme iba my sami. Je naozaj také ť ažké  uvedomiť si skutočnosť, že  najlepší spôsob ako zmeniť svoju budúcnosť, je vytvoriť si ju. Sme generáciou, ktorá pre vlastné šťastie a zmenu, musí bojovať. Vzdať sa na ceste za vlastným šťastím, znamená v mnohých prípadoch psychický zomrieť a tým začať žiť život akým žiť nechceme, stať sa otrokom spoločnosti, ktorá sa nevzdala a žije život slobodný, podľa seba.  Neoberajte sa o vlastný čas čakaním a pasivitou pre  lepší život. Nežite v klamstve, nežite vo viere pre lepšie zajtrajšky. Zmente seba a vaše zmýšľanie a tým zmeníte aj váš život, hneď v tej chvíli. 

Ďakujem čitateľom. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Najskôr partneri, potom nepriatelia na život a na smrť. Príbeh Sýkorovej vraždy

Zlikvidovať mafiána Miroslava Sýkoru mala podľa kľúčového svedka záujem aj Slovenská informačná služba.

PLUS

Zločin po slovensky: Ako zomrela Mária?

Temný zločin zo 60. rokov ožíva vďaka novinárovi Jánovi Čomajovi.

DOMOV

Kotlebovcom po zrušení môžu siahnuť na majetok, pozrite sa na aký

Po vstupe do župy sa im začalo dariť.


Už ste čítali?