Potvora, berieš či nie?

Autor: Tatiana Janitorová | 11.11.2012 o 12:35 | (upravené 9.3.2015 o 14:31) Karma článku: 4,37 | Prečítané:  2269x

Milé dámy a slečny, tento článok vás môže inšpirovať k tomu ako nestratiť svojich partnerov, ako pre nich ostať stále atraktívnymi alebo v opačnom prípade ako sa zmeniť k tomu aby ste mohli získať akéhokoľvek chlapa - muža snov. Možno vám prinesie aj odpovede na to, kde ste robili chyby. Mužskému pohlaviu poradí, ako na ženy, ktoré majú vo svojom okolí najviac fanúšikov.

Potvora - maska alebo životný štýl cieľavedomej ženy?

Potvora - maska alebo životný štýl cieľavedomej ženy? (web)

"Potvora je taká žena, ktorá vie ukázať mužovi, že sa života bez neho nebojí!"

Tak toto je jedna veľká životná múdrosť, ktorá podľa mňa patrí do TOP rebríčka životných myšlienok. Avšak, musí byť všetkým jasné, že neplatí pre každého, sú medzi nami aj jedinci, ktorí chcú ženu,ktorá im bude robiť všetko, čo im na očiach vidí, oni si ju nebudú vôbec všímať a všetci budú šťastní až do smrti. Teda pravdepodobnejšie kým dotyčnú takýto vzťah a prístup neomrzí a nájde si iného, ktorý si ju bude viac vážiť a ceniť. To znamená že každá žena by mala byť aspoň trocha potvora.

295371_3461842033750_66904192_n.jpg

Najprv by sme si mali charakterizovať tento špecifický druh žien a uviesť prečo ich muži tak milujú.

Tieto ženy pôsobia a sú veľmi silne a bojovne. Vedia, čo chcú, poznajú svoje kvality, túžia po voľnosti. Nezväzujú partnera, nechávajú ho žiť vlastný život, aj preto sú v očiach muža tak atraktívne. V prvom rade rešpektujú samé seba, preto ich potom rešpektuje aj okolie. Sú finančne nezávislé a samostatné. Nelipnú na mužoch, nepotrebujú ich, ale chcú. Muži milujú, ak vie žena spraviť múdre rozhodnutie, možno aj trochu prefíkané.

Potvory nebývajú hysterické, to je ich ďalšie plus. Po takýchto si idú muži nohy zlámať. Potvora má vždy svoju trinástu komnatu zamknutú. Žiaden muž si potvorou nikdy nemôže byť istý. A to je práve tá hnacia sila, čo ich ženie k tomu, aby potvoru stále dobíjali. Nikdy sa jej nenabažia dosť.

10 základných vlastnosti potvory:

 1. Nikdy sa nevzdá svojej slobody a nezávislosti.
 2. Muž nie je stredom jej vesmíru.
 3. Je záhadná a tajuplná – ako náhle muž vie čo bude nasledovať ,stráca záujem.
 4. Donekonečna v mužoch vyvoláva snaženie
 5. Nedovolí mu, aby prišiel na jej snahy,
 6. Do vzťahu sa nikdy nehrnie.
 7. Vždy si zachováva zmysel pre humor
 8. Vie že má vysokú hodnotu -nepýta sa ako vyzerá jeho bývala partnerka, nesúťaží s inými ženami.
 9. Ma iné záľuby ako len svojho partnera.
 10. Chová sa k svojmu telu ako k dokonalému stroju – ak jej muž povie že nemá rad jej červená rúž alebo, aj tak ju bude ďalej používať .


Problém je, že väčšina žien si myslí, že všetci chlapi chcú ženu, ktorá splní mužovi čo mu vidí na očiach. Je mu k dispozícii kedykoľvek a k čomukoľvek, stará sa o neho, varí mu, a všemožne sa stará o to aby bol spokojný. Toto je však ďalší veľký omyl typických naivných žien, ktoré si myslia že to je cesta k dokonalej manželke. 

Potvory predovšetkým :

 • - Vedia, čo chcú a vedia, ako to dosiahnuť.
 • - Vedia, ako si to bez povšimnutia udržať.
 • - Prípadne vedia, ako to opäť nadobudnúť.

Muži, ktorí vedia čo od života očakávať a predovšetkým sú ideálmi žien, uvažujú úplne inak. Oveľa viac ako ženu, ktorá im o chce všetko splniť, a bude celý život stať po ich boku, si cenia ženu, ktorú musia aj po tisíci raz dobíjať, bojovať s ňou aj o maličkosti, o väčších veciach zvádzať priam vojny, a ceniť si každý kompromis a dohodu čo sa im podarí spoločne dosiahnuť.

Uveďme si príklad a skúste pouvažovať na tom či naozaj nemám pravdu: Ste v nejakom nočnom bare a vidíte krásnu ženu, na ktorej však na diaľku srší niečo ako: Povedz iba slovo, a som tvoja. Budem sa o teba starať a až do smrti. Som tu len pre teba. Tak toto je najspoľahlivejší odplašovač a odháňač akéhosi pokusu. Proste takúto ženu po chvíli podvedome absolútne prestanete vnímať

Zoberme to ale z opačného konca. Žena tajuplná na prvý pohľad, si vás nevšíma, po čase sa predsa len dáte do reči, je dostatočne sebavedomá, nijak sa nepotrebuje podliezať, dá malú - nenápadnú šancu, a je iba na vás, čo s tým spravíte a ako si s tým poradíte. Poukazuje to na vašu kreativitu, snahu a energiu ukázať, v čom ste lepší ako ostatný, a nakoľko vám záleží na dotyčnej potvore, aby ste ju presvedčilo o tom, že naozaj ste ten najlepší alebo aspoň 100-krát lepší, ako ten najkrajší a najcieľavedomejší chlap v rovnakom nočnom bare, na ktorého má potvora zálusk.

Avšak už aj niekde nájdete tú správnu potvoru, plnú života a energie, tak zistíte, že vôbec nie je ľahké ju dobyť. Klasických žien je spustu, po potvorách je väčší dopyt, takže si môžu vyberať. Dobyť potvoru je ťažké, udržať si ju je práca na celý život. O to viac, že jej partner musí byť skutočne chlap, opora, o ktorú sa tá potvora môže oprieť, keď to bude potrebovať! Ale zároveň musí byť úplne rovnocenný vo vzťahu, či skôr ako správny chlap, byť vždy o krok vpredu.

MODERNÁ ŽENA = PREFÍKANÁ POTVORA

Potvora nie je mrcha: Rozdiel medzi potvorami a mrchami je zásadný. Kým mrche robí radosť ruinovať svoje okolie všemožnými spôsobmi, potvore ide o vlastné záujmy bez toho, aby sa potrebovala hrať na ženu- ničiteľku. A kým potvory sú tolerované, napodobňované a neraz sa stanú aj symbolom úspešnej sebavedomej ženy, mrcha sa najčastejšie spája s vypočítavosťou, zlobou a vášňou ničiť. Pravdaže, najväčšiu radosť im robí, ak svoje „obete“ privádzajú do zúfalstva.

318796_408060832596348_2087357951_n.jpg

Na záver, vám milí krásavci – muži prajem pevné nervy na takéto ženy. V článku nájdete pár rád ako ich zvládnuť. Vám žienky nemyslím, že by ste mali čokoľvek predstierať a hrať sa na niečo. Každá z vás je svojím spôsobom potvora. Do akej miery, to už záleží len na vašom sebavedomí. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Povedať, že Fico III a Mečiar III už sú jedna k jednej, sa ešte nedá, ale synchronizovaná akcia proti Kiskovi je porovnateľná iba a len s únosom mladého Kováča.


Už ste čítali?